İlan No
#14547

Açıklama


Ev
2 Kişi (en fazla)
65 m2
En az 4 Gece
2 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
50 m

Uydu Yayını
Kapalı Otopark
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Bahçe
Bulaşık Makinesi
Fırın
Su Isıtıcı
Duşakabin
Denize Uzaklık: 50m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Aygül
İlan Sahibi: Aygül
Üye olduğu tarihi: 01.05.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


Çok memnunum teşekkür ederim
5/5
Serenay E.

Mandalina portakal limon ağaçarı arasında çok güzel bir yer burası. Gündüzleri çok sıcak olduğu için evde rahat ettik. Akşamları yalıkavak merkezinde vakit geçirdik taze balığa doyduk.


Ses yok gürültü yok
4/5
İmran N.

Hem merkezde hem de bu kadar gürültüsüz olması bulunmaz bir ikili.


Çok uygun fiyatlı ve eksiksiz bir daire
5/5
Gülnihal Ş.

Yalıkavak merkezinde fiyatlar almış başını gidiyorken buraya yönlendirildik. Evde özel havalandırma cihazına kadar her şey düşünülmüştü. Çokta sevimli bir site açıkçası balkondan bakarken bile mutlu oluyordum.


Benzer İlanlar