Tatildekirala
Ücretsiz İlan Ver

Hakkımızda

Türkiye'nin en büyük villa kiralama platformu!

Güvenli ve konforlu tatilin adresi TatildeKirala.com ile siz de hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin, tatilinizi ev konforunda yaşayın!

about-1
about-2
about-3
about-3

Hakkımızda

TatildeKirala.com olarak global platformlarla rekabet edebilen teknolojik altyapımız, misafir memnuniyetini garantileyebilmek adına doğrudan çalıştığımız 500’ün üzerindeki iş ortağımız (villa kiralama acenteleri) ve rezervasyon öncesi veya sonrası kesintisiz destek veren tatil danışmanlarımız ile 2018 yılından bu yana on binlerce misafirimizin güvenle ev, villa ve tekne kiralamalarına aracılık etmeyi başardık ve 2020 yılında Türkiye’nin en çok büyüyen Turizm şirketlerinden biri olabilmeyi başardık. Güvenli ve konforlu tatilin adresi TatildeKirala.com ile siz de hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin, tatilinizi ev konforunda yaşayın!

Hemen Kirala

İstatistikler

Türkiye'nin en büyük villa kiralama platformu olarak gün geçtikçe büyüme ve mükemmele yakın bir hizmet sunmaya giden yolda gelişmeye devam ediyoruz. Bizi yakından tanımaya başlamanız için bazı istatistiklerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz:

24

Aktif İlan Bulunan İl Sayısı

85

Aktif İlan Bulunan İlçe Sayısı

6.000+

Aktif İlan Sayısı

50.000+

Konaklama Yapan Misafir Sayısı

Basında Biz

İletişim

🇹🇷 +90

Telefon Numaranız

phone: 0850 241 09 31

Adres: Koru Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, North Star İş Merkezi Blok:4 İç Kapı No: 20 Çankaya/Ankara

E-posta: [email protected]
about map