Ücretsiz İlan Ver
TatildeKirala.com
TatildeKirala.com

Yat Kiralama ve Kiralık Tekne Fırsatları

Tüm rezervasyonlarınız %100 para iadesi güvenceli

kiralık tekne bulundu.

Yeni

2023 fiyatları güncel ilanları göster

6 kişi / en az 1 gece

Fethiye Göcek'in Mavi Sularında Unutulmaz Bir Tekne Tatili, 6 Kişilik Kapasiteli Özel Yapım Motoryat

3 Kabin, 2 Banyo, 14m Uzunluk

3 kişi favorilere ekledi

7.937,50₺

/

Şubat ayı gecelik

Güvenli Ödeme

%40'ı şimdi öde, kalanı kapıda!

Mobil uygulamayı indir
Kiralık villa fırsatlarını
ve indirimleri kaçırma!

QR kodu tarat,
uygulamamıza ulaş

Mobil uygulamayı indir
Kiralık villa fırsatlarını
ve indirimleri kaçırma!

Hemen İndir

Binlerce ilan arasından size en uygun seçenekleri gösterebilmemiz için filtreleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz

Kiralık Tekne ve Yat Seçenekleri

Klasik, durağan ve sınırlayıcı tatil anlayışını elinin tersiyle tatilcilerin gözdesi: Tatilde tekne ve yat kiralamak. Tatilini dört duvar olmadan, sürekli yer değiştirip birbirinden berrak ve temiz sulara sahip koylarda arkadaşlarıyla geçirmeyi seven tatilciler TatildeKirala.com’un onlarca seçenek sunduğu tekne kiralama kategorisi inceleyerek yat ve tekne tatilini konforun doruklarında yaşamaya çoktan alıştı. Siz de bu seneki tatilinizde kiralık yat ve kiralık tekne seçeneklerini göz önünde bulunduruyorsanız yat ve tekne kiralama kategorimiz sizi bekliyor.

Kiralık Yat ve Tekne Fiyatları

Kiralık yat ve kiralık tekne fiyatları, kiralamak istediğiniz ulaşım aracının boyuna, demir alacağınız marinaya, arkadaş grubunuzdaki kişi sayısına, gezmek istediğiniz koy sayısına ve kaptan isteyip istemediğinize göre değişiklik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse: 12 kişilik bir grup günlüğü kişi başı 400 TL’den başlayan fiyatları gulet kiralama işlemini Tatilde Kirala aracılığı ile gerçekleştirebiliyor. Kiralık yat ve kiralık gulet, tekne fiyatlarını etkileyen başka bir etken ise aracın model yılı. 2010 modelden düşük kiralık gulet ve kiralık teknelerde fiyatlar kişi başı 260  TL’ye kadar inebiliyor.

Tekne ve Yat Kiralama Bölgeleri

Tatil için tekne, gulet ve yat kiralama bölgeleri temel Ege ve Akdeniz’e bağlı tatil beldelerinde bulunuyor. Marmaris tekne kiralama, Fethiye tekne kiralama ve Bodrum tekne kiralama, tatil için tekne kiralayanların en ok demiraldığı bölgelerin başında geliyor. TatildeKirala.com’un ilgili kategorisinde bulunan tekne ve guletleri inceledikten sonra, ek rota, koy ve bölge isteklerinizi kaptana iletme şansınız da bulunuyor.  Gulet ve tekne kiralamayı tercih edenlerin favori koy ve bölgelerinin başında ise Bodrum – Gökova Körfezi, Bodrum – Knidos – Gökova,  Fethiye – Kekova, Marmaris – Datça gibi rotalar bulunuyor.