İletişim
TatildeKirala.com
TatildeKirala.com

4.500+ kiralık villa seçeneği ile Türkiye'nin en büyük villa kiralama platformu!

Yılbaşı Tatili Ne Zaman?

2021 yılbaşı tatili bu yıl 1 Ocak Cuma gününde başlıyor. Akıllara gelen 31 Aralık ise resmi tatil mi? sorusunun cevabı ise maalesef hayır, bu sene yılbaşında uzun soluklu bir tatil yapmak isteyenler eğer çalışan ise ek izin almaları gerekiyor. İzin almadan tatil yapmak isteyenler ise, haftasonunu da hesaba katarak 2021 yılbaşında 3 günlük dinlendirici bir tatil yapabilir.

Yılbaşı Tatili Kaç Gün?

Yılbaşı tatili bu sene Cuma ve hafta sonu ile birlikte dahil toplamda 3 güne denk geliyor.

Yılbaşı Tatilinde Neler Yapabilirsiniz?

Bu sene yaşadağımızı Covid-19 virüs salgını nedeniyle yılbaşı planlarımızı daha dikkatli ve hem kendimizin hem de çevremizin sağlını tehlikeye atamayacak şekilde planlamamız gerekiyor. Başka bir deyişle önceki yıllarda evlerimizde yaptığımız kalabalık buluşmalara ya da kalabalık eğlence mekanlarına arar vermemiz gerekiyor. Durum böyle olunca sağlık önlemlerine uygun yılbaşı aktivitelerini aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Evinizi süsleyip aileniz ve yakın çevreniz ile geçirmek;
  • Dezenfekte edilmiş villa kiralayıp aileniz ya da yakın çevreniz ile kısar bir tatil yapmak;
  • Online araçları kullanarak yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile canlı görüntülü görüşme sağlamak (Ör: bilgisayarınızı salondaki televizyona bağlayıp);
  • Neredeyse hepimizin akıllı telefonunda bulunan WhatsApp gibi uygyulamaları kullanarak gruplarda canlı görünütülü görüşme yapmak.
Yılbaşı Tatilinde Nereye Gidilir?

Pandemi nedeniyle bu sene yılbaşı tatilinde oldukça dikkatli davranmak gerekiyor. 3 günlük yılbaşı tatil için villa kiralayabileceğiniz popüler bölgeleri aşağıda sıralıyoruz.

  • Sapanca, Sakaraya
  • Kaş, Kalkan, Antalya
  • Bodrum, Muğla
  • Fethiye, Muğla
Yılbaşı Tatilinde Villa Kiralama

Yılbaşı için kiralık villa seçenekleri pandemi döneminde oldukça popüler bir seçenek ve 2021 yılbaşında dezenfekte edilmiş villalarda tatil yapmak popüler ve sağlıklı bir altnernatif olarak ortaya çıkıyor. Siz de ister bulunduğunuz yere yakın bir bölgede 3 günlük kiralık villa seçeneklerini inceleyerek, ya da izin alarak daha uzun süreli bir villa tatili yapmak istiyorsanız TatildeKirala.com'da bulunan kiralık yılbaşı villası kategorilerini inceleyip güvenli tatilinizi hemen başlatabilirsiniz.