Tatildekirala
Ücretsiz İlan Ver
TatildeKirala.com
TatildeKirala.com

New Year Holiday Villa Rentals

Kalkan Yılbaşı Villaları

Kalkan Yılbaşı Villaları

Sapanca Yılbaşı Villaları

Sapanca Yılbaşı Villaları

Isıtmalı Yılbaşı Villaları

Isıtmalı Yılbaşı Villaları

Şömineli Yılbaşı Villaları

Şömineli Yılbaşı Villaları

2024 yılbaşı tatili bu yıl 31 Aralık Cumartesi günü başlıyor. Bu yıl 1 Ocak Pazar gününe denk geldiğinden dolayı bu sene yılbaşında uzun soluklu bir tatil yapmak isteyenler eğer çalışan ise ek izin almaları gerekiyor. İzin almadan tatil yapmak isteyenler ise, haftasonunu değerlendirerek yeni yıla 2 günlük güzel bir tatil ile başlayabilir.

Yılbaşı Tatili Kaç Gün?

Yılbaşı tatili bu sene haftasonunu kapsıyor ve 2 güne denk geliyor.

Yılbaşı Tatilinde Neler Yapabilirsiniz?

Bu sene pandeminin etkisinin azalması ve pandemi önlemlerinin azalmasıyla yılbaşı tatilinizi istediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Dışarıya çıkıp eğlenebileceğiniz gibi daha sakin ve daha özel bir tatil için arkadaşlarınızla beraber kendinize ait bir ortamda yeni yıla girebilirsiniz. Bu yüzden de yılbaşı planınızı yaparken villa kiralamayı düşünebilirsiniz. İsteğinize göre farklı özelliklere sahip villalar seçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla beraber bir parti havasında bir akşam istiyorsanız bahçeli villaları tercih edebilir ve yeni yıla iç ısıtan bir ortamda sıcak şarap eşliğinde girebilirsiniz. Tüm akşam boyunca eğlenebilir, oyunlar oynayabilir ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca kış soğuğunda keyifli bir zaman için şömineli ve doğa içindeki villaları tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı Tatilinde Nereye Gidilir?

Yılbaşında küçük bir kaçamak yapmak ve şehrin kalabalığından uzaklaşmak için farklı bölgeleri tercih edebilirsiniz. 2 günlük yılbaşı tatil için villa kiralayabileceğiniz popüler bölgeleri aşağıda sıralıyoruz.

  • Sapanca, Sakarya
  • Kaş, Kalkan, Antalya
  • Bodrum, Muğla
  • Fethiye, Muğla
Yılbaşı Tatilinde Villa Kiralama

Yılbaşı için kiralık villa seçenekleri pandemi döneminde olduğu kadar pandemi sonrasında da oldukça popüler bir seçenek ve 2023 yılbaşında villalarda tatil yapmak popüler bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. Siz de ister bulunduğunuz yere yakın bir bölgede 2 günlük kiralık villa seçeneklerini inceleyerek, ya da izin alarak daha uzun süreli bir villa tatili yapmak istiyorsanız Awayzon.com'da bulunan kiralık yılbaşı villası kategorilerini inceleyip güvenli tatilinizi hemen başlatabilirsiniz.

Dil Seçiniz
Kurumsal
Hakkımızda
Payment MethodsPayment Methods

12 aya varan taksit imkanları!

TatildeKirala.com Turizm Seyahat Acentası TÜRSAB A-10758 Belge ile Turizm Bakanlığına bağlıdır.

TatildeKirala.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları saklıdır. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından TatildeKirala.com sorumlu tutulmaz.

ETBIS
Popüler Villa Kiralama Bölgeleri
Popüler Villa Kiralama İlçeleri
Dil Seçiniz

Kur Tipi