İlan No
#19641

Açıklama


Villa
8 Kişi (en fazla)
150 m2
En az 3 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
500 m
Market
250 m
Deniz/Plaj
1000 m
Havuz Boyutları
En: 4m - Boy: 12m
Yükseklik: 2m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Klima
Muhafazakar
Doğa Manzaralı
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Fırın
Ütü & Ütü Masası
Otopark
İnternet
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Balkon
Bahçe Masası
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Ev Güvenlik Sistemi
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 1000m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 13:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 2.500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Deniz
İlan Sahibi: Deniz
Üye olduğu tarihi: 21.06.2019
Bulunduğu il: Muğla
Tam Bir Bodrum’lu, siz misafirlerimize konforlu bir seyehat, keyifli güleryüzlü bir hizmet vermekten onur duyarım. İyi Tatiller Diliyorum ⚓️
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar