İlan No
#15015

Açıklama


Villa
12 Kişi (en fazla)
300 m2
En az 2 Gece
7 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
500 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Şömine
Tost Makinesi
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Doğalgaz Isıtma
Balayı
Muhafazakar
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 500m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 4

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 2.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Aygül
İlan Sahibi: Aygül
Üye olduğu tarihi: 19.06.2019
Bulunduğu il: Sakarya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


7 Misafir Yorumu
5/5


Perfect
5/5
Abdulrahman ..

Great host


Herşey güzeldi
5/5
Çağrı ..

Merkezi konumda bulunan bu villada tatilimizi oldukça keyifli geçirdik. Çok temiz ve özenle hazırlanmış bir ev olduğunu söyleyebilirim. Isınma konusunda hiç sıkıntı çekmedik. Mutfak gereçleri yeterli. Kahve, şeker gibi gereksinim duyduğumuz birkaç malzemeyi de kullandık. Şömine için ev sahipleri ara sıra yardım ettiler. Bir bebek ve bir köpek yanımızda hiç sıkıntı çekmedik. Yalnız evin önünde ev sahiplerine ait bir cafe bulunmakta. Çılgın ev partileri için pek uygun olduğunu söyleyemeyeceğim. Teşekkür ederiz.


Teşekkürler
5/5
Ibrahim ..

Herşey için teşekkür ederim. Çok rahat çok güzel bir lokasyon. Thanks for everything. Verry comfortable good location.


Harika
5/5
Elif ..

Her şey var. Tek yapmamız gereken yiyip içip yatıp eğlenmek.


Süper
5/5
Sırrı ..

Villa ile ilgilenenler çok cana yakın insanlar. Daha eve gelmeden bizimle ilgilenmeye başladılar. 8 arkadaş kayak sonrası konaklama için bu evi tercih ettik. 10 kişi de olsak evde rahat bir şekilde kalabilirmişiz. Ev gayet güzeldi, aynı fotoğraflarda gördüğümüz gibiydi. Neredeyse her çift için duş ve tuvalet vardı. Evin her yerine ufak dokunuşlar yapılmış. Acaba evde şu da var mıdır diye düşünmenize gerek yok çünkü her şey düşünülmüş. Odalar geniş ve ferahtı. Salon 8-10 kişiyi kaldırabilecek kapasitede ve yeterli koltuk da vardı kışın tercih ettik ama yazın tercih edilirse keyif yapmak için 3-4 balkon ve geniş bir bahçesi de mevcut. Tek sorun, bir gece kalmak istiyorsanız evden ayrılacağınız gün keşke bir gece daha kalsaydık diyeceksiniz.


Teşekkürler
5/5
Ayberk ..

Ev, oldukça merkezi bir bölgede bulunuyor. Sahile yakın olan konum, haftasonu tatillerini verimli geçirmek için oldukça ideal. Ev sahipleri gerek seyahat öncesi, gerekse konaklama esnasında hiçbir yardımı esirgemedi. Eve varmadan önce ev ısıtılmış ve şömine yakılmış vaziyetteydi. Bebekli misafirler için her şey düşünülmüş ve uygulanmış. Spontane bir yolculukta bile, bebeğinizin konforu için eksiksiz olanaklar bulabileceğiniz bir yer. Ön verandalar aksam yemekleri ve kahvaltılar için çok elverişli. Arka bahçede havuz yapımı devam ettiği için o bölgeyi göremedik, ancak bittiği zaman ferah bir dinlenme alanı olacaktır. Merkezi bir konaklama alanı arayan ve özellikle bebekli aileler için nokta atışı bir seçenek olduğunu söyleyebilirim. Parti düzenlemek isteyen gruplar haricinde, herkesin aradığı tadı bulabileceği, sıcak bir dinlence yeri. Sağlanan imkanlar ve sıcak iletişim nedeniyle, ev sahiplerine teşekkürü bir borç biliriz.


Güzeldi
5/5
Murat ..

Ev gayet temiz ve kullanışlı, ev sahipleri kibar. Ancak resimlerde görünmeyen evin hemen önünde ev sahibine ait bir cafe olması. Dolayısıyla sakin bir ortam arıyorsanız aradığınızı bulamayabilirsiniz. Ziyaretimiz sırasında arka bahçede havuz inşaatı vardı ve bu bize bildirilmedi. Bahçeyi kullanamadık ve sabah inşaat sesiyle uyandık.


Benzer İlanlar