İlan No
#14794

Açıklama


Bahçe Katı
5 Kişi (en fazla)
90 m2
En az 7 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
100 m
Market
100 m
Deniz/Plaj
10 m

2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 10m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 13:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Tilkicik
İlan Sahibi: Tilkicik
Üye olduğu tarihi: 17.04.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
5/5


Uygun fiyata harika bir tatil geçirdik
5/5 Temmuz 2019 tarihinde konaklamış
Fatma K.

Ailecek kaldığımız bu evde gerçekten harika bir tatil geçirdik. Tesisin en büyük avantajı denize olan yakınlığı, çocuklarla birlikte giden aileler için çok büyük nimet. Ayrıca evcil hayvan dostu olması bizi kalbimizden fethetti. :) Tesiste plaj ve havuz sakindi. Mobilyalar çok lüks olmasa da evin temiz olması gayet yeterli, zaten bu fiyatlara Bodrum'da kalmak çok zorken hem iyi bir konumda hem de güvenli bir yerde kaldık. Bizimle ilgilenen Tatildekirala.com ekibine ve Suat Bey'e teşekkür ederiz. Uygun fiyata iyi bir tatil yapmak isteyenler kaçırmasınlar, tekrar görüşmek dileğiyle..


Benzer İlanlar