İlan No
#13675

Açıklama


Dubleks Ev
4 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
300 m
Market
300 m
Deniz/Plaj
800 m

2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 800m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.6/5


Bakımlı bir ev
5/5
Erdem T.

Ev kiralarken temizlik konusunda çok emin değilidim fakat beklediğim gibi olmadı.Mutfak banyo havuz gayet temiz ve bakımlıydı.Sitenin güvenlik hizmetleride vardı.


Gayet güzel
4/5
Sibel K.

Temiz konforlu gayet güzel bir ev .ev sahibinede sevgiler.


Bodrum denizi süper
5/5
Hamide Ç.

Deniz bodrumda gerçekten harika bu yüzden denize yakın bir ev arıyoduk ve isteklerimiz doğrultusunda tatilde kirala ekibi çok güzel yönlendirdi.Fiyatına göre imkanlarının çok olduğu bir ev teşekkürrler.


Olanaklar süper
5/5
Canay K.

Çocuklarım spor yapmayı çok seviyor oteller daha iyi oluyodu bizim için ama bu ev bize onun yerini aratmadı. basketbal voleybal tenis mini golf bile var.Çok güzel olanaklarıda olan bir site biz memnun kaldık sizede öneririm.


memnun olduğumuz bir ev
4/5
Filiz A.

Gittiğinizde hayal kırıklığı yaşamayacağınız bir ve ne görüyoranız ounla karşılaşıyorsunuz.Ev sahibleri kibar yardımsever biz emnun kaldık teşekkür edriz.


Benzer İlanlar