İlan No
#13663

Açıklama


Ev
2 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
1 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
100 m
Market
200 m
Deniz/Plaj
200 m

Uydu Yayını
Çocuk Havuzu
Kapalı Havuz
Ortak Havuz
Denize Yakın
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4/5


Paranıza Yazık
2/5 Temmuz 2019 tarihinde konaklamış
Barış A.

Öncelikle sitedeki konumla bize gönderilen konum aynı değildi. Gönderilen konuma gittiğimizde yanlış yerde olduğumuzu söylediler. İstanbuldan 10 saat geldikten sonra bir 20 km daha gittik. Apart çok kötü durumdaydı.Daha giriş kapısından başlıyor rezalet. Kapı kir pas ya da deniz suyu ne yaptıysa çok kötü görünüyordu.Neyse içeri girdik yardımcı olan arkadaşla bize gezdirmeden arabayı yoldan çekmesi gerektiğini söyleyip elimize anahtarı tutuşturdu. Bir sorunuz olursa arayın dedi.Apartın durumunu özetliyorum.Koltuk kir içerisindeydi.Elektrikli ocak vardı ancak 4 ocaktan 1 tanesi çalışıyordu diğerleri sigortayı attırıyordu.Çatal bıçak takımı kir pas içindeydi görüntüsü iğrençti. Fotoğraflarını da çektim keşke buraya koyulabiliyor olsa.Perdeler kirliydi ortasında soldan sağa doğru sarı kir izi vardı ve uçları da simsiyahtı.Yatak örtümüzde ve havluda kan vardı.Nişanlım iğrendi. Yılda bir kere gittiğimiz tatilde bunları yaşamak çok moralimizi bozdu.Ütü kirliydi. Ütülerken gömlekte iz yaptı ve çıkmıyor. Tuvalet koku yapıyordu.1 gün aparta döndüğümüzde de elektrikler kesikti. Şimdi gelelim diyaloglara. Haklarını yemek istemeyeceğim yerleri iletiyim. İlk gün apartı gördükten sonra yanlarına gittik sorunlardan bahsettik. Koltuk için örtü getirildi.Yatak çarşafı ve havlular değişti.Ancak çatal bıçak takımı getirilmedi.Elektrikler yok diye aradığımda da 10 dkde gelip sigortayı düzelttiler. Apartın bulunduğu siteyle alakalı olarak da söylemek istediklerim var.Öncelikle deniz sıfır lafta ancak en az 300-400m yürüyorsunuz ve yokuş inip çıkıyorsunuz. Teleferik gibi bir şey vardı ama çalıştığını görmedik. Denize dalgalıyken girmenin imkanı yok kayalık ve yosun. Beach çok dar. Aquapark yok o yalan. Havuza girelim dedik. Nasıl klor basmışlarsa abartmıyorum 4 saat gözümü açamadım sürekli iğneler batar gibi oluyordu. Bir daha ne bu siteyi kullanırım ne de bu arkadaşlarla iş yaparım. Param boşa gitti sizinki gitmesin diye yazıyorum.Sonuç biz yandık siz yanmayın.


Merkeze biraz uzak
5/5
Süheyla A.

Bodrum merkeze 25 dk uzaklıkta çok yakın değil ama sited ihtiyaç duyulabilecek herşey mevcut.Denizi tertemiz ve çok güzeldi.Ev sahibinede sevgiler.


Tekrar geliriz
5/5
Şerife C.

Bütün imkanlar var daire 2 kişi için gayet yeterli ve temiz bir ev .Sahipleride çok tatlı ve sevecen insanlardı.Tekrar gelebileceğimiz bir ev.


Denize yakın konumda
4/5
Tuana D.

Villa denize yakındı fiyatıda iyi biz memnun kaldık.Evde gayet iyi durumdaydı.Teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar