İlan No
#13723

Açıklama


Dubleks Ev
4 Kişi (en fazla)
90 m2
En az 30 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
100 m

Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Tost Makinesi
Oda Kasası
Klima
Kapalı Havuz
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 100m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta
Hasar Depozitosu: 5.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


OZGUR
İlan Sahibi: OZGUR
Üye olduğu tarihi: 01.03.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
5/5


Rezidans süper
5/5
Anıl G.

Evdeki donanım harikaydı.Rezidans hizmetleri çok güzeldi.Tüm yılın yorgunluğunu attığımız güzel bir tatil geçirdik.


1 aylık tatil
5/5
Murat" A.

İşlerimiz dolayısıyla tatilimiz sürekli kesiliyordu.Bizde bu sene ev kiralamaya karar verdik.Konum olaraka harika manzarasası imkanları bize hiçbir şekilde oteli aratmadı hemde daha sakin bir tatil oldu.İstediğimiz zaman çocuklarıda götürmeden işlerim,z halledip döndük.Önerebileceğim fiyatını hakeden bir evdi.


Benzer İlanlar