İlan No
#13628

Açıklama


Ev
5 Kişi (en fazla)
85 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
100 m

Uydu Yayını
Klima
Ortak Havuz
Denize Yakın
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Site İçinde
Otopark
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
İnternet
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Balkon
Balkon Masası
Denize Uzaklık: 100m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 3.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4/5


Konumu iyi
4/5
Erdem Y.

girişte alınan depozito ve kaldığın süre boyuncaki elektrik ve su tüketimin kiracıya ait olması ek masraf çıkartıyor.Onun dışında doğa çok güzel konumu da çok iyidi.


Keyifli bir ev
4/5
Emine K.

Villa güzel fakat biraz ufaktı evin içinde zaten çok zaman geçirmediğimiz için çok sorun olmadı güzel balkonu var.Akşamları oturmak keyifli oluyor.


Temizlik ücreti
4/5
Eray Ö.

ev biraz küçük özellikle yatak odaları.Fiyatı bence Bodruma göre iyiydi.Havuz olması,lokalizasyonu nedeniyle biz tercih ettik. temizlik ücretinin kiracıdan karşılanmaması gerekiyor zaten kiralıyorum orayı fiyatın içinde bu olmalıydı


Peyzaj başarılı
4/5
Esra A.

bodrumdaki fahiş otel fiyatlarına oranla fiyati gayet iyi sitenin içi peyzaj olarak çok güzel havuzu da var.Denize yakınlığı da iyi biz 2 yetişkin 1 çocuk kaldık.gayet memnun kaldık


Benzer İlanlar