İlan No
#13346

Açıklama


Bahçe Katı
4 Kişi (en fazla)
45 m2
En az 30 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
1 m
Market
1 m
Deniz/Plaj
1 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Sigara İçilebilir
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Engelli Erişimi
Klima
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 1m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 12:00
Check-out: 02:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Arzu
İlan Sahibi: Arzu
Üye olduğu tarihi: 07.12.2018
Bulunduğu il: Bursa
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.8/5


hayvan dostu
5/5
Raşit Ş.

Köpeğimi yanımda getirip gözüm arkada kalmadan tatil yapmamı sağladığınız için öncelikli olarak ev sahibine sonrada vesile olan Tatildekirala'ya teşekkürler!


denize sıfırr
5/5
Aylin M.

Havuzdan çok denizde vakit geçirmeyi sevdiğim için en büyük avantajı benim için denize sıfır olmasıydı. 2.kez gelmek istediğim bir tatil oldu


şirin mi şirindi
4/5
Özlem C.

Çok büyük ve lüks olmasına gerek duymadığım için böyle kullanışlı şirin bir daire seçtim. Ben ve oğlum için yeterli geldi. temiz,hesaplı ve nezih bi yer


Rahat ettiğimiz konaklama
5/5
Tuğrul S.

1+1 olmasına rağmen resimde göründüğünden daha ferahtı. Eşyaların seçimi iyi yapılmış ve temizdi.


Benzer İlanlar