İlan No
#13307

Açıklama


Villa
5 Kişi (en fazla)
En az 30 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 200 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Jakuzi
Tost Makinesi
Klima
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 12:00
Check-out: 14:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Alper
İlan Sahibi: Alper
Üye olduğu tarihi: 19.01.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.6/5


misafir gibi hissetmedim hiç
5/5
Aslı T.

Geldiğim günden itibaren evimden farksızdı hemen benimsedim ve düzenimi kurdum buraya tekrar gelirsem tercih edeceğim yer belli artık.


İlgili ev sahibi
5/5
Bengi Ş.

Bir şey sormak istediğimizde bizimle yakından ilgilenen ve her zaman ulaşabildiğimiz ev sahibine teşekkürlerimi iletiyorum.


Yalıkavağa çok yakındık
5/5
Barlas Efe U.

Çevre yerlere yakınlığı sayesinde en çok gittiğimiz yerlerden birisi de Yalıkavak oldu.


nezih bölge
4/5
Gözde K.

Bölge olarak nezihti bu yüzden güven duyarak kaldık.


site yeniydi
4/5
Hilal Ece G.

Yeni yapılan modern bir siteydi. Panorama manzarası eşliğinde tatilimizi yaptık


Benzer İlanlar