İlan No
#13494

Açıklama


Ev
3 Kişi (en fazla)
70 m2
En az 30 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
4 m

Uydu Yayını
Küvetli Banyo
Oda Kasası
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 4m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Sinan
İlan Sahibi: Sinan
Üye olduğu tarihi: 31.01.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


7 Misafir Yorumu
4.7/5


Memnuniyet
4/5
Gülhan D.

Yazları eşim çok sık seyahat ettiği için bizde oğluml tatilimiz bodrum da geçirmeyi seviyoruz bu sene nasıl yapsak diye düşünürken böyle bir ev bulduk ve yaz tatilimiz bu evde geçirdik çok fazla olanığı olan bodrumda bulunması nadir evlerden olduğunu söyleyebilirim.Seneye tekrar görüşmek üzere:))


Tavsiye
5/5
Betül S.

İlk olarak evin dekorasyonu beni kendine hayran bıaktı amabunu yanında denize sıfır olması kahvaltının dahil olması gibi hizmetlerde beni çok cezbetti ve çokta memnun kaldık.Kesinlikle tavsiye ederim.


Evin hizmetleri
5/5
Nilüfer K.

Evin güzelliği dışında sağladığı hizmetlerde çok iyiydi.Spor salonunun olması havuzunun olması masaj imkanın olması tatiliniz daha da keyifli kılacak detaylardandı.Ev sahibimizede ilgilisi ve iletişimi iç,n ayrıca teşekkür etmek isterim.


Lüks otel konforu
4/5
Aynur s.

Her sen lüks otellerde 1 hafta konakladığımız fiyata burda tam 1 ay konakladık ve aynı kalitede hizmetide aldık.çok memnun kadık tekrar görüşmek üzere:))


Muhteşem
5/5
Pınar A.

Çok amaa çok güzeldi.Tam 5 yıldızlı bir tatildi.Eşim ve kızımla unutulmaz bir tatil gölümüzce gezdik yedik içtik.Tüm yılın yorgunluğunu attık.


Teşekkürler
5/5
Nilgül K.

Plaja yakın olması kahvaltısın olması evin sağladığı hizmetler tam bir otel konforunda ve verilen paranın karşılığını misliyle karşılayan türden.Teşekkürler.


seneye tekrar görüşürüz
5/5
Canan Y.

İlk ev kiralama deneyimimizdi ve çok memnun kaldık ilginize tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum.Seneye tekrar görüşmek üzere:)


Benzer İlanlar