İlan No
#11355

Açıklama


Bahçe Katı
4 Kişi (en fazla)
45 m2
En az 7 Gece
1 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
1.5 km
Market
50 m
Deniz/Plaj
500 m

Uydu Yayını
Tost Makinesi
Ortak Havuz
Denize Yakın
Çamaşır Makinesi
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Site İçinde
Otopark
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Bahçe Masası
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 500m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


Denize çok yakın ulaşımı rahat bir daire
4/5
Tayfun K.

4 arkadaş bu sene tatil için Bodrumu seçtik ama aracımız olmadığı için denize yakın olması bizim için çok önemliydi. Tam sezonun ortasında istediğimiz gibi bir evi tam bulamadık derken Gültekin beyin bize ayarladığı bu ev ile çok rahat ettik. Denize 1500 metre mesafesi olsa da belediyenin servis hizmetiyle bu sorunumuzu da çözmüş olduk. Çok rahat ettiğimiz, dinlendiğimiz, eğlendiğimiz bir tatil oldu. Öncelikle belediye çalışanlarına sonra Gültekin beye çok teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar