İlan No
#11353

Açıklama


Ev
3 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 7 Gece
1 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
1000 m
Market
50 m
Deniz/Plaj
600 m

Uydu Yayını
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Ortak Havuz
Denize Yakın
Çamaşır Makinesi
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Site İçinde
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Balkon
Balkon Masası
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 600m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 600,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


Denize çok yakın havuzu da olan güzel bir daire
4/5
İlhami K.

Eşim ile beraber kafa dinlediğimiz bir tatil oldu. 1+1 hem havuzu olan, hem denize mesafesi yakın olan ama Bodrum gürültüsünden uzak bir ev ararken Gültekin beyin bize sunduğu bu yeşillikler arasındaki evi çok beğendik. Çok teşekkür ederiz, çok teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar