İlan No
#14492

Açıklama


Ev
3 Kişi (en fazla)
35 m2
En az 1 Gece
2 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
150 m

Klima
Ortak Havuz
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 150m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Emrah
İlan Sahibi: Emrah
Üye olduğu tarihi: 30.04.2019
Bulunduğu il: Bingöl
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


İyi bir tatil
4/5
Yılmaz S.

2 kişi içinde uygun bir daire. REzidans gibi. Evde herşey mevcut. SAdece gelip tatilinizi yapabilirsiniz.


Fiyatı çok uygun ev çok kaliteli
4/5
Sevcan Y.

Fiyatı uygun olduğu için bu evi tercih ettik. Ortak havuzu çok temizdi, beklediğimiz gibi kalabalık olmadı. Evin içi çok şıktı. Teşekkürler


konumu ve dekorasyonu güzel
5/5
Melike T.

Ev manzara olarak mükemmel ayrıca evin içi gayet şık dekore edilmiş. Şehrin tam göbeğinde ev dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz herşeye çok kolay ulaşabiliyorsunuz.


Benzer İlanlar