İlan No
#11373

Açıklama


Ev
3 Kişi (en fazla)
80 m2
En az 1 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
100 m
Market
100 m
Deniz/Plaj
80 m

Uydu Yayını
Klima
Ortak Havuz
Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 80m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


ibrahim
İlan Sahibi: ibrahim
Üye olduğu tarihi: 20.06.2018
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
5/5


Bebekli bir tatil için ideal, çok konforlu
5/5
Onur K.

Bebeğimiz yeni ek gıdaya geçti, eşim otel gürültüsünü ve bebeğimizin yemek düzenini çok dert ediyordu ki bu şık konforlu evi bulmamız inanılmaz şans oldu bizim için. Çamaşır makinasından tutun da evde ki tüm aletler hem sorunsuz çalışıyor, hem çok temiz, hemde inanılmaz işimize yaradı. Bebeğimizin uyku saatlerinin ve yemek düzeninin etkilenmediği dolayısıyla eşimin ve dolayısıyla benim çok huzurlu ve dinlendirici bir tatil geçirmemizi sağladı. Tüm bebekli ailelere tavsiye ederiz.


Benzer İlanlar