İlan No
#14250

Açıklama


Villa
8 Kişi (en fazla)
115 m2
En az 3 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
2 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
Klima
Denize Uzaklık: 2000m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4/5


Araba ile ulaşım sağladık
4/5
Musa P.

Plajlara çok yakın özel havuzu da olan güzel nezih bir ev. Fotoğraflardaki gibiydi. Memnun kaldık sağolun


Uygun fiyata geldi
4/5
Ethem M.

Bu sene bütçemizi aşmayan hesaplı bir tatil yapabildiğimiz için tatilde kiralaya teşekkürler. SAyenizde hem konfora ulaştık hem de rahat ettik


Huzurlu tatil oldu
4/5
Emine A.

Doğasıyla bahçesiyle çok güzel bir yer. Ailece geldik ve unutamadığımız anılarla döndük. Çok teşekkürler


Bakımlı bir bahçe doğal ortam
4/5
Semra G.

Bahçesinde limon ağaçları olan çok sevimli ve temiz bir yer. Havuza çok rahat girdim ve kendi evimmiş gibi rahat ettim. Yine gelmeyi istiyoruz.


Evde internet yoktu
4/5
Ahmet Cem K.

Arkadaşlarla geldik buraya. İnternet olmaması başta kafa karıştırıcıydı fakat sonra sıkıntı olmaktan çıktı kafa dinledim güzeldi. Tavsiye ederim


Benzer İlanlar