İlan No
#13650

Açıklama


Ev
2 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
1 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
20 m
Market
20 m
Deniz/Plaj
20 m

Bahçe
İnternet
Buzdolabı
TV
Balkon
Denize Uzaklık: 20m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 600,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


6 Misafir Yorumu
4.5/5


Donanımlı bir ev
4/5
Berkan K.

Evde ütüden ütü masasına varana kadar bütün elektronik eşyalar mevcut çok donamlı ve konfor bir evdi.Teşekkür ederiz.


Olanakları iyi
4/5
şükran ö.

Eşyalar temiz bakımlı olankaları açısından çok güzel bir ev denize çok uzaka değil ama yürümek istemeyenlerde site içinde araçlarla götürüyorlardı.Gitmek isteyenlere tavsiye edebileceğim bir ev..


Azalarak 2 kişi kaldık:))
5/5
Görkem D.

Aslında kalabalık arkadaş grubuyla tatile gidicektik fakat herkes bizi ekince 2 kişi kaldık ve araştırmalara girdik.Bu ev hem fiyatıyla hemde konumuyla bizi çok tatmin etti acaba vardı hem aklımızın bi köşesinde ama çok keyifli vakit geçirdik arkadaşımla site içerisinde olmasıda güvenlik açısından çok güzeldi.


Beşiği olan bir ev
5/5
Baran Y.

Küçücük bebeği olan bir aileyiz ve genelde kiralık evlerde beşik olmuyo, bu yüzdende seçeneğiniz bayağı azalıyor ama bu evi bulunca çok sevindik beklentilerimiz karşılayan bir ev oldu..Evdeki elektronik eşya olarak herşey var sizin yanınızda getirmenize gerek yok.Tuvaleti banyosu temiz konum olarak güzel bir evdi.Ev sahibinin iletişiminden de çok memnun kaldık teşekkür ederiz.


Tatil köyü gibi
5/5
Pars T.

Bir tatil köyü düşünün ve onuntüm imkanlarının olduğu bu evi düşünün hemde bu fiyata biz çok şaşırdık .Teşekkğr ederiz tatilde kirala..


HArikaa...
4/5
İLayda U.

Konum harikaaa..Evin olanaklarıda çok iyiydi.Gayet memnun kaldık.


Benzer İlanlar