İlan No
#14363

Açıklama


Tripleks
7 Kişi (en fazla)
130 m2
En az 1 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 3 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Sigara İçilebilir
Klima
Balayı
Muhafazakar
Denize Yakın
Kalabalık Aileler İçin Uygun
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Barbekü / Mangal
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Duşakabin
Şezlong
Buzdolabı
Balkon
Bahçe Masası
Balkon Masası
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Denize Uzaklık: 3m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenebilir
Sigara İçilebilir

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Enis
İlan Sahibi: Enis
Üye olduğu tarihi: 03.04.2019
Bulunduğu il: Antalya
SAHİL BÖLGESİNDE ÖZEL HAVUZLU VİLLALARDA MİSAFİRLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREN DÜRÜST BİR FİRMAYIZ.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
5/5


Sorunsuz Tatil
5/5 Temmuz 2020 tarihinde konaklamış
Halil K.

Villa Orta Sekment Bir Villa onu göz önünde bulundurarak kiralama yapın. Çevreden görünme ihtimali çok az o yüzden aile ile çok rahat kalınabilir. Villayı kiralayan Enis ve Ekibi Çok İyiler. Her isteğimize anında cevap verdiler. Kendilerini tebrik ediyorum. Sorunsuz ve Sıkıntısız Bir Tatil Oldu.


Kalabalık gelinebilir
5/5
Tayfun K.

Biz beş kişi geldik ama daha da çok gelebilirmişiz. Ev geniş olduğundan yer sıkıntımız hiç olmadı hatta çok eğlendik bir dahakine eksik kalan arkadaşlarımızla gelmek istiyoruz.


Havuz dışarıdan kesinnlikle gözükmüyor
5/5
Zuhal E.

Mahremiyet konusunda hassasiyeti olan bizim gibi ailelere çok uygun fiyatlı bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.


Evde araç gereç eksiği yoktu
5/5
Serhan E.

Akla gelebilicek her türlü ev eşyası vardı. Giderken alışverişimizi yaptığımız için dışarıya çıkma ihtiyacı hissetmedik deniz havuz arası huzurlu bir tatil geçirdik.


Muhafazakar tatil isteyenler
5/5
Gülce K.

Dışarıdan içerinin gözükmesi söz konusu değil bizim gibi bu yönde duyarlı olan ailelere samimi önerimdir.


Benzer İlanlar