İlan No
#13709

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 16 Kişi
16 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 8

Tuvalet Sayısı: 8

Banyo Sayısı: 8

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2002

Yenilenme Yılı: 2016

Uzunluk (Metre): 23

Marka: gulet

Klima: Yok

Yakıt Tankı (Litre): 2000

Yakıt Tipi: Dizel

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 17:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Tekne tatili
4/5
ecem a.

Otellerde tatil yapan biri olarak söylüyorum tekne tatili yaparsanız bi daha asla otelde tatil yapmayacaksınız.Tadı huzuru bambaşka çok keyifli bir tatildi.teşekkür ederiz.


Keyifli bir tatil
5/5
İlayda K.

Öncelikle ilk defa tekneyle seyahat ettik ben araştırıken çok fazla yorum bulamadım bu yüzden deneyimlerimi paylaşmak istedim sizlerle.Biz kalabalık bir aile olrak gittik ve tatildekirala bize çok yardım etti bu tekneyi bulmamızda.Kaptanı ve içerisinde personelinin bulunmasını istedik tekrar onlarla uğraşmayalım diye ve çok memnun kaldık.Kaptan çok deneyimli ve hoş sohbetti çalışanlarda öyle hiçbirşeyimizi eksik etmediler.Bu seyahatta önerebileceğim şeylerdn biride büyük valizlerle gelmeyin kesinlikle alan dar zorlanmayın.Onun dışında da Deniz tatilini seviyorsanız çok keyif alacağınaza eminim.


Mükemmel deneyim
4/5
Fatoş Ş.

Farklı farklı koylarda denize girmek paha biçilemez bi duydu.Ksenlikle öneririm..


Benzer İlanlar