İlan No
#13986

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 8 Kişi
4 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 4

Tuvalet Sayısı: 4

Banyo Sayısı: 4

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2011

Yenilenme Yılı: 2011

Uzunluk (Metre): 21

Marka: Özel Yapım

Klima: Var

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 4

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 15:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Barış
İlan Sahibi: Barış
Üye olduğu tarihi: 28.03.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Her şey çok güzeldi
5/5
Ceyda C.

Merhaba öncelikli olarak tercih sebebim sessiz ve herkesten uzakta eşimle baş başa tatil yapmaktı. Çok doğru bir karar vermişim. Teknenin rahatlığı evimde gibi hissettirdi


Denizin ortasında huzur
4/5
Ceren A.

Balayımız burada daha da anlam kazandı. Kesinlikle özenle tasarlanmış ve konfor için her detay düşünülmüş. İçerisi oldukça geniş ve rahattı.


Eğlenceli bir tatildi
4/5
Serdar B.

4 arkadaş ortak karar olarak bu sene tekne tatili yapalım dedik. Bu kadar eğlenceli bi tatil hiç yapmamıştık. Etrafımızda kimse olmayışı nedeniyle rahatça eğlenebildik.


Benzer İlanlar