İlan No
#13604

Açıklama


Katamaran
Kaptansız
Dizel
En Fazla 12 Kişi
4 Yatak


Tekne Türü: Katamaran

Kamara Sayısı: 4

Tuvalet Sayısı: 4

Banyo Sayısı: 4

Marina: Ece Marina

Kiralama Tipi: Kaptansız

Yapım Yılı: 2018

Uzunluk (Metre): 13

Marka: Lagoon 42

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 300

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 4

Bayrak: Turkey

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 17:00
Check-out: 08:00
Kural Tipi: Esnek
Hasar Depozitosu: 26.400,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tüm tutar iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Solar
İlan Sahibi: Solar
Üye olduğu tarihi: 21.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


Hazırlıklı olmanızı öneririm
4/5
Zeynep K.

Teknede önerebileceğim şeylerden biri çok hazırlıklı olmanız ihtiyaçlarınızı listeleyim ona göre hazırlıklı gitmeniz sizin için çok rahat olacaktır.sonrasındada denizin ve güneşin tadını çıkartın:)


Konforlu bir tekne
5/5
Necdet Ş.

Çok ergonomik liks ve konforlu bir tekneydi.Tekne tatili otel konforunda olmuyor ama kesinlikle önerebilceğim bir tatil türü.Ailecek keyifli anlar geçirdik.


Teşekkür ederiz
5/5
Esra S.

Mavi yolculuğu eşim ben ve 4 çocuğumla hayal ettiğim için dah küçük birşey arıyorduk aynı zamandada konforlu.İsteklerimiz karşılayan türdendi.Çok teşekkür ederiz.


Benzer İlanlar