İlan No
#13754

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 12 Kişi
6 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 6

Tuvalet Sayısı: 6

Banyo Sayısı: 6

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2004

Yenilenme Yılı: 2018

Klima: Var

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 6

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 15:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Burcu
İlan Sahibi: Burcu
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.8/5


Ayrıcalıklı bir tatildi
5/5
Saim Ö.

Denizin ortasında böyle büyüleyici bir tasarımda tatil yapmak anlatılmaz yaşanır gerçekten. Akşamları yıldızları izlemek, jakuzide dinlenmek, denize mükemmel koylarda girebilmek, kano kullanmak ve daha nicelerini sunan gulete hayran olduk


Tam donanımlı,kusursuz gulet
5/5
Şafak K.

İçerdiği teknoloji ve aktivite araçlarından mutfak dizaynına,kabin boyutlarından, güneşlenme ve jakuzi alanına kadar her şey kusursuzdu. Üst düzey kalitede her türlü hava koşullarında güvenliği sağlayacak radar sistemleri içeren gulette harika bir tatil yaptık.


Yurtdışından geldik
4/5
Fulya S.

2 aile Belçika'dan geliyoruz. Tatil için guleti tercih ettik ve ilk deneyimimizdi. Bütün koyları gezip özlem duyduğumuz memleketimizde hasret gidermek istedik. Hayal ettiğimiz gibi bir tatil yaşadık. Tüm tatildekirala çalışanlarına özel bir teşekkür etmek isterim böyle eşsiz bir tatil sundukları için.


Sürpriz evlenme teklifi
5/5
Pelin Ç.

Erkek arkadaşım yakın çevremizi toplayıp bu şahane gulette bana unutulmayacak bri evlenme teklifi yaptı. Guletin mükemmel olmasından sürprizin güzelliğine kadar hayatımda yaptığım en güzel tatil olarak hafızamda kalacak.


Benzer İlanlar