İlan No
#13601

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 12 Kişi
12 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 6

Tuvalet Sayısı: 6

Banyo Sayısı: 6

Marina: fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 1996

Yenilenme Yılı: 2017

Uzunluk (Metre): 21

Marka: gulet

Klima: Yok

Yakıt Tankı (Litre): 1500

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 6

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 17:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
4.5/5


Mavi tur
4/5
Havva O.

Kalabalık bir arkadaş grubu olarak mavi tura çıkma kararı aldık ve bu gulete rastladık.Emin olana kadar çok soru sorduk sizlere ama ilginize teşekkür ederiz.Teknedeki ekibede sonsuz teşekkürler.


Yardımcı bir ekip
5/5
Burcu Y.

Hem tarih hemde rota belirlerken bize çok yardımcı oldular.Tekne fiyatlarına bakıldığında daha makul olan bu gulet fethiyede bize eşsiz anlar yaşattı.Biraz eskiydi ama bakımlı bir tekneyde çok keyif aldık teşekkürler.


Benzer İlanlar