İlan No
#13753

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 20 Kişi
10 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 9

Tuvalet Sayısı: 10

Banyo Sayısı: 9

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2002

Yenilenme Yılı: 2017

Uzunluk (Metre): 34

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 12000

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 6

Twin Kabin Sayısı: 4

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 15:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Burcu
İlan Sahibi: Burcu
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Birkaç aile dostuyla mükemmel tatil
5/5
İnci P.

Mavi yolculuğumuza birkaç aile dostumuzla çıktık. Çocuklar için arı su sporları, büyükler için dinleneceğimiz özel alanlar mevcuttu. Herkes kendine göre yapacal şey fazlasıyla bulduğu için tatilin bitmesini hiç istemedik.


Tekrar görüşmek üzereeee
4/5
Gonca Ö.

Burda yaptığım tatil asla başka bir yerde yapsam aynı hissi yaşatmayacak cinstendi. Teşekkürler


Hem tatil hem iş birarada
4/5
Artuğ A.

Hem iş hem de tatil maksatlı kiraladık tekneyi. Her imkan sunulan ve iş yapsak bile aşırı keyif aldığımız, mükemmelden fazlasını hak edecek nitelikteydi.


Benzer İlanlar