İlan No
#13587

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 14 Kişi
14 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 7

Tuvalet Sayısı: 7

Banyo Sayısı: 7

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 2004

Yenilenme Yılı: 2018

Uzunluk (Metre): 27

Marka: Gulet

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 3000

Yakıt Tipi: Dizel

Double Kabin Sayısı: 5

Twin Kabin Sayısı: 2

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 17:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ali
İlan Sahibi: Ali
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.8/5


Dinlendirici tatil
5/5
Şevval A.

Akşamları gökyüzünü gündüzleri denizi izlemek daha dinlendirici bi tatil olmazdı herelade.


Kaptan ekip harika
4/5
Gülsüm T.

Kaptana ve teknede bize yardımcı olan ekip harikaydı.Sessiz sakin doğa harika yerlerde denize girdik bolca yüzyük denizin keyfini doyasıya çıkardık.Teşekkürler.


Oteli aratmadı
5/5
Talha K.

Otel konforuna alışmış tatilciler olarak farklı bir deneyimdi bizim için kardeşlerim annem babam ailem kalabalık bi ekiptik.Otel kadar konforlu değil ama otelden daha eğlenceli olduğunu kesinlikle söyleyebilim:Kesin tavsiye ediyorummm


Eğlenin tadını çıkarın
5/5
Deniz D.

Yiyin için eğlenin Özgür hissedin bolca yüzün denizin güzelliğini hissedin tekne tatili gibisi yokmuş çok memnun kaldık kesinlikle teşekkürler tatilde kirala


Benzer İlanlar