İlan No
#13750

Açıklama


Gulet
Kaptanlı
Dizel
En Fazla 12 Kişi
6 Yatak


Tekne Türü: Gulet

Kamara Sayısı: 6

Tuvalet Sayısı: 6

Banyo Sayısı: 6

Marina: Fethiye

Kiralama Tipi: Kaptanlı

Yapım Yılı: 1997

Yenilenme Yılı: 2010

Uzunluk (Metre): 30

Klima: Var

Yakıt Tankı (Litre): 4999

Yakıt Tipi: Dizel

Master Kabin Sayısı: 2

Double Kabin Sayısı: 2

Twin Kabin Sayısı: 2

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Kurallar


Check-in: 15:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Burcu
İlan Sahibi: Burcu
Üye olduğu tarihi: 19.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
5/5


Denizde geçen mutlu günler
5/5
Nur Hülya Ş.

Normalde deniz beni aşırı tutuyor ve bu tereddütle geçti ilk günüm ama hiç korktuğum gbi olmadı. Aşırı rahattı ve sallantı minimumda. Ayrıca o kadar eğlenceli vakit geçirdimki olumsuz hiçbir düşünce aklıma gelmedi


Unutulmayacak doğum günüm
5/5
Alev B.

Ailem doğum günüm için eşsiz bir sürpriz düşünüp gulet kiralayıp bir de süsletmişler. Bu harika gulette benim için hem çok özel bi doğum günü hem de tatildi. Rahat etmemiz için içinde her detay mevcut.


Benzer İlanlar