İlan No
#14559

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 3 Gece
2 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
400 m
Market
400 m
Deniz/Plaj
400 m

Uydu Yayını
Kurutucu
Klima
Ortak Havuz
Denize Yakın
Hamam
Sauna
Bahçe
Saç Kurutma Makinesi
Buzdolabı
TV
Balkon
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 400m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ümit
İlan Sahibi: Ümit
Üye olduğu tarihi: 28.05.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Konumu rahattı
4/5
Taylan V.

Ortak havuza çok girmedim ama lokasyon olarak güzel bir yerde denize yakındı. Fiyatına göre oldukça temiz ve bakımlı birsite olduğunu söyleyebilirim.


Fiyatı uygun gayet
4/5
Ali A.

Bütçemize uygun rahat ettiğimiz konforlu bir tatil imkanı elde ettik. Tavsiyemdir.


Olanakları geniş sosyal tesis içinde
5/5
Ebru İ.

Dört kız Marmariste burada kaldık. Fiyat olarak çok cazipti. Denize ve eğlence merkezlerine yakındı tesisin içerisinde de marker ve restoran vardı.


Benzer İlanlar