İlan No
#14375

Açıklama


Müstakil Giriş
5 Kişi (en fazla)
85 m2
En az 5 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
1 m

Uydu Yayını
Tost Makinesi
Kurutucu
Klima
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Kahve Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Barbekü / Mangal
İnternet
Duşakabin
Şezlong
Buzdolabı
Ekmek Kızartma Makinesi
TV
Balkon
Balkon Masası
Denize Uzaklık: 1m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 100,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


eser
İlan Sahibi: eser
Üye olduğu tarihi: 24.04.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
4.5/5


Samimi ortam
4/5
Selim T.

Güleryüzlü insanlarla dolu bir yerde sessz sakn kafamızı dinlediğimiz bir tatil yaptk. Evden de köyden de çok memnun ayrıldık. Tşkkler


Söğüte ilk defa geldim
5/5
Beste Ş.

Yarı kültür gezisi yarı deniz havuz tatili istemiştik ve buraya yönlendirildik iyi ki de yolumuz düşmül diyoruz gerçekten sıcak insanlarla dolu değişik yöresel yemekler yediğimiz unutamadığımız bir tatil yapmış olduk. Tatilde kirala ekibine sevgiler...


Benzer İlanlar