İlan No
#14915

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
350 m2
En az 2 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 800 m

Şömine
Jakuzi
Küvetli Banyo
Vantilatör
Sigara İçilebilir
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Müzik Seti / Radyo
Klima
Balayı
Denize Uzaklık: 800m
Oda Sayısı: 3
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ebru
İlan Sahibi: Ebru
Üye olduğu tarihi: 05.05.2019
Bulunduğu il: Aydın
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


4 Misafir Yorumu
4.3/5


Temiz
4/5
Recep T.

Ev sahibini görmesekte yardımcı olan kişinin iletişimi güzeldi. Temiz ve bakımlı bir ev.


Güzel
4/5
Cemil H.

Bahçesine ve evin dizaynına bayıldık. Gerçekten çok beğendik. Temiz ve sorunsuzdu memnunuz.


Sorunsuzdu
5/5
Esra G.

Temiz ve konforluydu. Herkesin yatağı vardı. Kalabalıktık ama sanki birbirimizi hiç görmedik o derece rahat. Ev sahibindende bir şikayetimiz yok. Sorunsuz geçti.


İdeal bir ev
4/5
Ahmet F.

Ailemizle gittik. Kalabalık aileler için ideal. Fotoğraflar kötü çekilmiş. Gerçekte daha iyi. Yani sanki yazlığınız gibi. Temiz ve konforluydu. Kuşadasını ailecek çok sevdik zaten. Beklentisi öyle şaşaalı havuzlar lüks evler olmayanlar için ideal bir evdi. Seneyede böyle birşey düşünüyoruz. Teşekkürler.


Benzer İlanlar