İlan No
#12122

Açıklama


Villa
8 Kişi (en fazla)
En az 5 Gece
6 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
500 m
Market
400 m
Deniz/Plaj
1.5 km
Havuz Boyutları
En: 3m - Boy: 8m
Yükseklik: 1.6m

Özel Havuz
Uydu Yayını
Klima
Balayı
Muhafazakar
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Bulaşık Makinesi
Fırın
Barbekü / Mangal
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 1500m
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


gurbuz
İlan Sahibi: gurbuz
Üye olduğu tarihi: 06.10.2018
Bulunduğu il: Antalya
15 yıldır antalya kaş kalkan bölgesinde villa kiralama işi yapmaktayım
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


Bebek beşiği olan bir villaydı ve mutfak donanımlıydı
4/5
Hande Ç.

Ev tertemizdi, bebeğimizle gittik ve bebek beşiği vardı yatak odamızda çok rahat ettik. Çoğu evde olmuyor aslında ama Tatilde Kirala ekibi bize hemen seçenekler sundu, şak diye buldu evimizi. Sağolsunlar. Diğer sevdiğimiz yanı da mutfak olması çünkü otellerde hep taze olmayan yemekler yiyorduk, bebeğimiz içinde doğal yemekler bulamıyorduk. Burda herşeyi kafamıza göre hazırladık, bizim için çok iyi oldu :)


Benzer İlanlar