İlan No
#12400

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
280 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Ortalama Günlük Kiralama Ücretleri


Nisan
1832₺
Mayıs
1832₺
Haziran
1832₺

Temmuz
1832₺
Ağustos
1832₺
Eylül
1631₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Özel Havuz
Uydu Yayını
Jakuzi
Tost Makinesi
Oda Kasası
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Çocuk Havuzu
Balayı
Muhafazakar
Kapalı Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Isıtmalı Havuz
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Kahve Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Saç Kurutma Makinesi
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
Denize Uzaklık: 2000m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 750,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


aysel
İlan Sahibi: aysel
Üye olduğu tarihi: 27.06.2018
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.7/5


Evimden konforlu :))
5/5
Bülent Y.
Tatilde Kirala ile tanışmaktan ve burada konaklamamızdan ben ve eşim çok memnun kaldık. Balayı tatilimiz için tercih etmiştik. Tercih sebebimiz villanın bahçesinin ve içinin dışarıdan görünmüyor oluşuydu. Evin %90 ı dışarıdan gözükmüyor. İçerideki havuzun tamamı (belki pencerenin önünde ayakta durursanız gözükür). Dışarıdaki havuzun iç taraftaki büyük kısmı tamamen gözükmüyor. %10 dediğim kısımda birisinin özellikle gitmesi gereken yol kenarının bir köşesi. Yani çevreden ve yukarsan villanın tamamı muhafazalı. Özellikle istediğiniz bir yer olursa kapatıyorlar da. Evin için de tost makinası, kızarma makinası dahil her ihtiyacınız kaliteli araçlarla karşılanıyor. Yatakları da çok konforluydu. Kendi evimdekinden bile :)
14.07.2018 tarihinde yazılmış
Konumu mükemmmel ve manzaralı
4/5
Cevdet K.
Kalkan zaten küçük. Villa en güzel en huzurlu yerinde konunmu. Deniz harika, havuz mükemmel evin önü sanki evinizin balkonunda oturup havuza giriyor ve denizi izliyor hissi veriyor
10.08.2018 tarihinde yazılmış
Balayı tatili mükemmeldi...
5/5
Büşra K.
Evin onunden havuza girmek, teras, konum ve manzara.. İç havuz artı bir özellik mükemmel bir tatil.. Balayı stresini aldı götürdü üzerimizden..Tavsiye ediyoruz..
16.07.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar