İlan No
#14753

Açıklama


Villa
10 Kişi (en fazla)
250 m2
En az 7 Gece
10 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
2 km
Market
1000 m
Deniz/Plaj
7 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
Şömine
Küvetli Banyo
Oda Kasası
Klima
Çocuk Havuzu
Balayı
Deniz Manzaralı
Doğa Manzaralı
Kalabalık Aileler İçin Uygun
Bulaşık Makinesi
Fırın
Saç Kurutma Makinesi
Duşakabin
Buzdolabı
TV
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 7000m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 5

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 09:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Mehmet Ali
İlan Sahibi: Mehmet Ali
Üye olduğu tarihi: 28.01.2019
Bulunduğu il: Antalya
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4/5


muhafazakar villa
4/5
Muhsin U.

evin havuzunun görülebilme ihtimali olan ufak tefen yerlerde tamamen kapatılmış eşim çok rahattı. araba ile gelmenizi öneririm


Fiyat çok uygun
4/5
Yavuz G.

bu fiyata daha iyisi olamazdı. otel ile karşılaştırınca hem fiyat olarak hem rahatımız açısından çok daha iyi oldğunu söyleyebilirim.


Kalabalık ailelereönerim
4/5
Emine K.

Biz iki aile çocuklarımızla çok güzel bir tatil geçirdik. İslamlara bayıldık. Ev tertemizdi ve muhafazakar aileler için idealdi. Teşekkür ederiz emeği geçen herkese.


Benzer İlanlar