İletişim

Ücretsiz üye ol
%5 satıcı komisyonu ile
anında rezervasyon almaya başla!

about us
Neden TatildeKirala.com’u tercih etmelisiniz?

TatildeKirala.com’a üye olup villanızı, evinizi ya da teknenizi ücretsiz bir şekilde milyonlarca misafir ile bir araya getirebilirsiniz. Listeleme sonrası sadece başarıyla gerçekleşen satışlarınızda %5 komisyon ödersiniz.

about us
Milyonlarca Alıcıya Anında Ulaşın

İlanlarınızı Türkiye ve Dünya’dan milyonlarca ziyaretçi ile buluşturun. Uzman destek ekibi ve gelişmiş teknolojimiz ile kiralama öncesi ve sonrası iletişim ve destek avantajından faydalanın.

about us
Kurumsal İlanveren Desteği

Eğer birden fazla ilan listelemek istiyorsanız kurumsal destek ekibimiz ihtiyaçlarınız için yanınızda! TatildeKirala.com ile asla kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

about us

Villa ya da Yazlık Kiralama

Yazlık, villa, bungalov ya da yalı olması hiç önemli değil! Ev tipiniz ne olursa olsun dilediğiniz ilanı platformumuza tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyip, evinizi milyonlarca kullanıcıya 12 taksit fırsatı ile sunabilirsiniz. İlanınız için günlük, haftalık ya da özel dönem fiyatlamalarını ayrı ayrı ayarlayabilir, takviminizi ilan veren mobil uygulaması ile kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

İhtiyaç duymanız halinde ise dilediğiniz zaman uzman destek ekibine 0850 241 09 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
about us

Tekne Kiralama

Kiralama hizmetlerini yürüttüğünüz gulet, katamaran, motoryat veya farklı modeldeki deniz araçlarını günlük, haftalık veya aylık olarak 12 taksit fırsatıyla milyonlarca misafirimize sunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken TatildeKirala.com’a üye olup tamamen ücretsiz bir şekilde ilanınızı tüm detaylarıyla listelemek.

İhtiyaç duymanız halinde ise uzman destek ekibine dilediğiniz zaman 0850 241 09 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
advertise-village

Ev & Villa

advertise-boat

Tekne

Hemen ilan verin, anında kazanmaya başlayın.

ÜCRETSİZ İLAN VERİN