ile kazancınızı artırın.
Hemen ilan verin, kazanın rahat edin
Günlük Ortalama Kazanç
{{ city.price * numberOfGuests }}TL potansiyel kazanç
Potansiyel kazanç hesaplamak için şehir ve kişi sayısı seçin

Ev Kirala

Apartman Dairesi, Villa, Bungalov ya da Yalı olması hiç önemli değil! Ev tipiniz ne olursa olsun dilediğiniz evi platformumuza tamamen ücretsiz bir şekilde ekleyerek evinizi milyonlarca kulanıcıya 6 taksit fırsatı ile sunabilirsiniz. Eviniz için ücretsiz ilan oluştururken günlük, haftalık ya da özel dönem fiyatlamalarını ayrı ayrı ayarlayabilir, evinizin dolu olduğu günleri takvimden kolaylıkla kapatabilirsiniz.İhtiyaç duymanız halinde ise dilediğiniz zaman Müşteri Hizmetleri temsilcisine 0850 241 09 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Başla

Tekne Kirala

Sahip olduğunuz ya da acente olarak kiralama hizmetlerini yürüttüğünüz gulet, katamaran, motoryat veya farklı modeldeki deniz araçlarını günlük, haftalık veya aylık olarak 6 taksit fırsatıyla tatildekirala.com aracılığı ile milyonlarca kullanıcıya 6 taksit avantajı ile sunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tatildekirala.com’a üye olup tamamen ücretsiz bir şekilde ilanınızı tüm detaylarıyla listelemek. İhtiyaç duymanız halinde ise dilediğiniz zaman Müşteri Hizmetleri temsilcisine 0850 241 09 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Başla

Transfer Hizmeti

Bulunduğunuz şehir veya ilçelerde sunduğunuz araç transfer hizmetlerini kalkış ve variş noktalarına bağlı fiyatlama yaparak tamamen ücretsiz bir şekilde tatildekirala.com’un milyonlarca kullanıcısına 6 taksit fırsatı ile sunabilirsiniz. Üstelik ekonomik veya vip araçlar için farklı fiyatlama yapabilir ve her biri için farklı güzergahlar belirleyebilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde ise dilediğiniz zaman Müşteri Hizmetleri temsilcisine 0850 241 09 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hemen Başla
SIKÇA SORULAN SORLAR
Tatilde Kirala’ya üye olmak ya da ilan vermek ücretli mi?
Tatildekirala.com’a üye olmak ya da ilan vermek ilan sayınız kaç adet olursa olsun tamamen ücretsizdir. İlan verenler sadece başarıyla gerçekleşen rezervasyonlar sonrasında belirledikleri ilan fiyatının %5’i kadar komisyon öderler.
Tatilde Kirala’ya kimler ilan verebilir?
İsteyen herkes Tatildekirala.com'a ilan verebilir. Tek yapmanız gereken sitede üye kaydı yapmaktır. Üye kaydını gerçekleştirdikten birkaç dakika içinde ilanınızı oluşturabilir, seyahat edenler ile ilanınızı buluşturabilirsiniz.
Tatilde Kirala’ya nasıl ilan verebilirim?
Tatildekirala.com’a giriş yapıp profilinizi ilanveren profilinizi oluşturduktan sonra Ücretsiz İlan Ver butonuna tıklayın ve ilan oluşturma adımlarını izleyin. Bu süreçte kiraya vermeyi planladığınız mülkün özelliklerini, detaylarını ve rezervasyon için uygun tarihleri girip fotoğraflarını yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonra kiraya vermek istediğiniz tarih aralığını ve fiyatlandırmayı belirleyerek ilanınızı oluşturabilirsiniz. Farklı kanallardan yapılan satışların ilan detayında mutlaka güncellenmesi gerektiğini unutmayın.
İlanımı oluşturdum, şimdi ne yapmam gerekiyor?
İlanınız, oluşturduğunuz andan itibaren tatildekirala.com’un onay sürecine girer. Bu süreç en geç 12 saat içinde sona erer ve ilanınız ekibimiz tarafından onaylanarak aktif hale getirilerek yayına alınır.
İlanımda değişiklik yapabilir miyim?
İlan Veren Panosu > İlanlarım linklerini takip ederek aktif ilanlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Değişiklik yapmak istediğiniz ilanın yanındaki "İlanı Düzenle" linkine tıklayarak ilanınızı istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Düzenlenen ilanın yeni bir onay sürecine gireceğini hatırlatırız.
İlanıma bir rezervasyon teklifi yapıldı. Şimdi ne yapmam gerekiyor?
Size gelen bir rezervasyon teklifine en geç 72 saat içinde yanıt vermeniz gerekir. Rezervasyon talebi geldiği zaman tatildekirala.com profilinizdeki e-posta adresinize bir bilgi e-postası gönderilir. E-postayı aldıktan sonra tatildekirala.com'a giriş yapıp İlan Veren Panosu > Rezervasyonlarım > Onay Bekleyen Rezervasyonlar linklerini takip ederek rezervasyon talebini görüntüleyebilirsiniz.
Teklif sahibi ile iletişime geçebilir miyim?
İlan verenler ile potansiyel kiracılar arasından üzerinden yürütülen tüm iletişim, rezervasyon tamamlanıncaya kadar sadece site üzerinden yapılır. Rezervasyon yapılmadan önce site üzerinden gönderilen mesajlarda ilan sahipleri ve seyahat edenler birbirlerine iletişim bilgilerini veremezler. Bu tür içerik barındıran mesajlar sistem tarafından engellenir.
İlan sahibi rezervasyon isteğini onayladıktan sonra seyahat eden taraf ile arasında bir kira sözleşmesi yapılmış olur. Bu durumda tatildekirala.com, iki tarafa birbirlerinin iletişim bilgilerini yollar. Bundan sonra ilan sahibi ile seyahat eden birbirleriyle anahtar teslimi ve diğer detayları görüşmek için iletişim kurabilirler.
Anahtarı nasıl teslim edeceğim?
Birçok ev sahibi gelen misafirleri kendileri karşılar. Fakat eğer ilan sahibi anahtarı kendisi veremiyorsa farklı yollara da başvurabilir.
Ödememi nasıl ve ne zaman alacağım?
Ödemenin başarılı olarak gerçekleşebilmesi için ilan sahiplerinin ilan oluştururken IBAN bilgilerini doğru olarak doldurması zorunludur. Tatildekirala.com rezervasyon ücretlerini ilan sahiplerine, seyahat edenin eve girişinden 24 saat sonra, bu IBAN bilgisine banka havalesi veya EFT ile gönderir.
İptal şartları nelerdir?
Tatildekirala.com İptal Şartlarını görmek için şu bağlantıya tıklayın. İlan sahibi ilanı oluştururken iptal şartlarında yer alan 5 iptal seçeneğinden birini seçmelidir. Seyahat eden de rezervasyon yapmadan önce ev sahibinin belirlediği iptal şartlarını görür ve buna göre kararını verir.
Kiracıya neler sunmam gerekir?
Tatildekirala.com olarak ilan sahiplerinin kiraya verdikleri alanda seyahat edenler için temiz çarşaflar, yastıklar, battaniye ya da pike ve havlular bulundurmalarını öneriyoruz. Buna ek olarak, ilanda belirtilen detayların (kablosuz internet, çamaşır makinesi, ocak, fırın vb.) seyahat edene sağlanması gerekiyor. Bunun dışında çay/kahve yapımı için araçlar, saç kurutma makinesi, şampuan, sabun gibi eklemeler ve civarda yapılması gerekenler, indirim kuponları gibi detaylar da seyahat edenin gözünde pozitif bir imaj bırakacak ve olumlu yorumlar almanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki olumlu yorumlar ilanlarınıza talebi artıracaktır.
Birden fazla ilanım var. Kiracıları istediğim evlere yerleştirebilir miyim?
Hayır. Seyahat edenin yaptığı rezervasyon sadece onun tercih ettiği ilan için geçerlidir. İlan sahibi kiracıyı rezervasyonda belirtilen alana yerleştirmekle yükümlüdür.
Hemen ilan verin, anında kazanmaya başlayın