İlan No
#19151

Açıklama


Villa
7 Kişi (en fazla)
150 m2
En az 2 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
50 m
Market
50 m
Deniz/Plaj
70 m

Şömine
Klima
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Kalabalık Aileler İçin Uygun
Çamaşır Makinesi
Kahve Makinesi
Su Isıtıcı
Otopark
İnternet
Duşakabin
Buzdolabı
Teras
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 70m
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 14:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Esnek
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tüm tutar iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Orhun
İlan Sahibi: Orhun
Üye olduğu tarihi: 15.07.2020
Bulunduğu il: Muğla
Uzun yıllar İstanbul'da uluslararası bir firmada yöneticilik yaptıktan sonra ailem ile Bodrum'a yerleştik. Şu an kiralık villamızın hemen önünde bulunan Steak House'ın sahibi ve işletmecisiyim. Misafirlerimiz bana kolaylıkla ulaşabilirler.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


Benzer İlanlar