İlan No
#12209

Açıklama


Villa
10 Kişi (en fazla)
140 m2
En az 7 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
50 m
Market
50 m
Deniz/Plaj
250 m

Özel Havuz
Uydu Yayını
DVD Oynatıcı
Oda Kasası
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 250m
Oda Sayısı: 5
Banyo Sayısı: 4

Kurallar


Bebeklere Uygun Değil (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Semih
İlan Sahibi: Semih
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
null
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
4/5


Ev sahibi ve Tatildekirala ekibi başarılıydı
4/5
Fuat R.

Kuzenler ve eşleriyle bir tatil yapalım dedik ama o kadarda bütçemizi aşmasın. Valla burası villaların olduğu bir site ama herkesin kendine özel havuzu var. Site olması güvenlik bakımında güel oluyor. Ev sahibinin yaklaşımını da sevdik, bu işi belliki yıllardır yapıyor. Tatilde Kirala ekibine ise ayrı bir teşekkürü borç biliyoruz, iyi insanlar bizlere hep yardımcı oldular.. Kalabalıksanız sizde bu villayı kaçırmayın çünkü çok çabuk doluyor.


Benzer İlanlar