İlan No
#14735

Açıklama


Villa
8 Kişi (en fazla)
135 m2
En az 7 Gece
5 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
500 m
Market
500 m
Deniz/Plaj
12 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Kurutucu
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Çocuk Havuzu
Balayı
Denize Uzaklık: 12000m
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 750,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Şevki
İlan Sahibi: Şevki
Üye olduğu tarihi: 27.03.2019
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.6/5


Temiz bahçe temiz ev
5/5
Simay S.

Bu kadar keyif alacağımı düşünmemiştim. Doğasına havasına bayıldığım bir yer oldu. Teşekkür ederim.


Konum
4/5
Özer Ö.

Sakin bir tatil geçirmek isteyenler için ideal. Konum olarak memnun kaldık.


Çocuk havuzu
5/5
Cengiz Ş.

Merhabalar, 4 kişilik ailemle geldik. Temiz ve düzenli bir evle karşılaşık. Personel ilgili ve kibar.. Çocuk havuzu olması güzel. Fiyatı bütçemize uygun olduğu için ayrıca mutluyum.


Kuzenlerle tatil
4/5
Nilay İ.

Harika bir ortama sahip burası özellikle bahçe akşamları çok güzel oluyor. Kuzenlerimle bahçede okey oynamalara doyamadık.


Portakal limon ağaçları
5/5
Dilek A.

Bahçe rengarenk doğa ile içiçe olmak harika hissettiriyor...


Benzer İlanlar