İlan No
#15007

Açıklama


Villa
15 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
12 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
9 km
Market
9 km
Deniz/Plaj
20 km

Özel Havuz
Uydu Yayını
Klima
Muhafazakar
Doğa Manzaralı
Kalabalık Aileler İçin Uygun
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 20000m
Oda Sayısı: 6
Banyo Sayısı: 4

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Caner
İlan Sahibi: Caner
Üye olduğu tarihi: 12.07.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


2 Misafir Yorumu
5/5


Mükemmel!
5/5
Ebru K.

Gerçekten çok beğendiğimiz ve severek yaptığımız bir tatil oldu.. Kız arkadaşlarımla çok rhaat ettik hem kapalı hem de açık oalbilen havuzu sayesinde yağmurlu havada da eğelnebildik. Ev sahibinin iletişimi, evin temizliği ve tatilde kiralanın süreçteki ilgiisde bizi mutlu etti. Memnunuz gerçekten, seneye de burada tatil düşünüyoruz :))


Kalabalık gruplariçin ideal
5/5
Murat K.

Muhafazakar çok kişinin kalabileceği villa bulmak gerçekten çok zor. Bu villa hem çok güzel, imkanları çok hem de havalimanına yakın. Konum itibariyle çok iyi. Çok memnun kaldık. İyiki tercih etmişiz tatilde kiralayı teşekkürler


Benzer İlanlar