İlan No
#14284

Açıklama


Villa
4 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj 900 m

Uydu Yayını
Klima
Balayı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Su Isıtıcı
Saç Kurutma Makinesi
Mikrodalga Fırın
TV
Denize Uzaklık: 900m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Ümit
İlan Sahibi: Ümit
Üye olduğu tarihi: 28.05.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.2/5


İstediğimiz oldu
4/5
Büşra B.

Özel havuzlu ve uygun fiyatlı bir yer arayışındaydım ve burası eksta birçok özelliğine rağmen tam bütçemize uydu. Tatilde kiralaya çok teşkler!


Yardımcı bir ekip
5/5
Ejder E.

Yalıkavak merkeze ve denize çok yakın mesafede. Tatilde kirala vasıtasıyla burayı bulmuştum ve kaldığımda gerçekten her şeyden çok memnun oldum. Tam isteğime göre bir yer bulmamda sabırla yardımcı oldular.Çok teşekkürler


Temizdi
4/5
Tunca O.

Her türlü ihityacımız düşünülmüştü. Temiz olması beni ve ailemi çok mutlu etti. Sağolun...


Yalıkavakta hoş bir villa
4/5
Sultan K.

Maznarası doğası bahçesi temizliği ile gerçekten farkı hissedilen bir villaydı. Özellikle yeşillikler arasındaki bahçesi ve mobilyaları çok düzenliydi. Kendi evim kadar rahat ettim diyebilirim. Çok teşekkürler


Ekonomik tatil
4/5
Ayşen B.

Fiyat olarak çok hesaplı odalardan manzarası çok güzel olan bir yer. GÖnül rahatlığıyla kaldım.


Benzer İlanlar