İlan No
#13548

Açıklama


Bahçe Katı
3 Kişi (en fazla)
60 m2
En az 1 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
30 m

Uydu Yayını
Oda Kasası
Klima
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Ortak Havuz
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 30m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 15:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Esnek

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse tüm tutar iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 7 gün ile 30 gün arasında bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 günden az bir süre kalan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 7 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


OYA
İlan Sahibi: OYA
Üye olduğu tarihi: 12.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


7 Misafir Yorumu
4.4/5


Harika 1 hafta...
5/5 Ağustos 2020 tarihinde konaklamış
ÖMER A.

Tesis fotoğraftakilerden çok daha güzel, konumu da çok iyi... Oya Hanım ve ekibinin ilgisi ve desteği ise gerçekten çok iyiydi... her yönüyle çok güzel bir Bodrum tatili geçirdik.. teşekkürler


güzeldi
4/5
Rabia D.

Ulaşım temizlik konum ev konforu herşeyiyle çok güzeldi.Teşekkürler tatildekirala


fiyatına göre iyi
4/5
Sevda B.

İHtiyaçlarımız için herşeyin düşünülmüş olduğu bir daireydi.Havuzun orda kafe olmasıda çok güzeldi.Fiyatı beklentilerimiz doğrultusunda iyiydi.Eşim ve çocuçuğum güzel vakit geçirdik.Tavsiye edebileceğim bir ev oldu.


Memnuniyet
5/5
Sibel Ş.

Arabamız olmadığı için zorlanırmıyız diye düşüncelerimiz vardı ama tesisin hemen önünden geçen minibüslerle ulaşımı kolayca sağladık.Denize yakın olması tatil köyündeymişsiz hissi verdi.Gayet memnun ayrıldık.Teşekkürler.


Denize çok yakın
5/5
Hakan Ö.

Denize yakın yürüme mesafesinde.Evsahibimiz güleryüzüyle isteklerimiz karşıladı.Güzel bir tatil geçirdik.sevgiler.


Ev sahibi:)
4/5
Nisa L.

Ev sahibi bizi çok güzel karşıladı.Dürüst ve samimi insanlardı.Tabiki yine gelmeyi düşünüyoruz


Güzel bir ev
4/5
Barış Ö.

Temiz güvenli konforlu fotoğraftakilerden dahada güzel bir ev.


Benzer İlanlar