İlan No
#13550

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
110 m2
En az 1 Gece
0 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
30 m

Uydu Yayını
Oda Kasası
Klima
Ortak Havuz
Denize Yakın
Denize Uzaklık: 30m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 12:00
Kural Tipi: Orta

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 30 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 30 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


OYA
İlan Sahibi: OYA
Üye olduğu tarihi: 12.02.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.4/5


Mükemmel
4/5
Sude E.

5 yıldızlı otel konforunda kendi evinizmişcesine rahat edebileceğiniz çok güzel bir ev.


Teşekkürler
5/5
Gamze İ.

Evin iç tasarımı ve olanak açısından çok iyiydi.zaten plaja yakın olması hemde ücretsiz olması sezlongların çok hoşumuza gitti.biz memnun ayrıldık.


Tüm yorgunluğumuzu attık.
4/5
Hidayet S.

Havuzdan çıkıp açıkınca eve gitmek yerine havuz başındaki kafeden yedik ve çok güzeldi.Dilediğimiz gibide akşamaları bodrum merkeze gittiik gezdik ve günün yorgunluğunu evimizde atık.


Otel gibi
4/5
Musa G.

Oteldeki gibi şampuan sabunun bulunması özel kasasının olması çok güzel ayrıntılardı.Doğayla iç içedenize yakın çok hoş ve nezih bir yerdi.


tavsiye!!
5/5
İmran K.

bu sen ailecek bodruma gitmek istedik ama otel fiyatlarını görünce ev kiralamaya karar verdik.Hem denize yakın olsun hemde havuzu olsun diye araştırıken bütçemize uygun olarak bu evi bulduk.Hem konforlu hemde keyifli bir tatil geçirdik.Bizim gibi olan ailelere kesinlikle tavsiye ediyorum.


Benzer İlanlar