İlan No
#13639

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
100 m
Market
200 m
Deniz/Plaj
200 m

Uydu Yayını
Tost Makinesi
Klima
Denize Yakın
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun Değil (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.4/5


Tatmin olduk
4/5
Erhan K.

Fiyat performans açısından değerlendirisem çok güzeldi.Olanakları fazlasıyla tatmşn ediciydi.Kesinlikle öneririm.


Beklentimin üstünde
4/5
Murat C.

Gitmeden önce kuşkularım vardı fiyat açısından ama hiç beklediğim gibi olmadı.Teşekkürler tatildekirala


Otel gibi ev
5/5
Samet Y.

Otelin içine konumlandırılmış bir ev sanki aqua park spor merkezi cafe restaurant masaj satranaç golf sahası çok farklı yapılabilecek etkinlikler vardı.Yemek yapmak istemedim zamanlarda da restaurantların da yedik gayet lezzetli ve şıklardı.


Deniz tertemiz
4/5
Rümeysa Y.

Denize yakın ama site içinden de araçlar sizi denize götürüyordu.Denizi tertemiz çok güzeldi suyu.,


Keyifli tatil
5/5
Burak A.

2 genç çocuğum var ikiside bodruma tatile gitmek istediler.Eşim fiyatlarından dolayı olmaz dedi bende orta yolu bulup bu evi gösterdim eşime olur dedi ve hepimiz için çok keyifli bir tatil oldu.Arabayla gelirseniz bodrum merkeze ulaşımda kolay."


Benzer İlanlar