İlan No
#14650

Açıklama


Villa
6 Kişi (en fazla)
210 m2
En az 15 Gece
8 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
500 m

Evcil Hayvan Kabul Edilir
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Denize Uzaklık: 500m
Oda Sayısı: 4
Banyo Sayısı: 3

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenebilir
Sigara İçilebilir

Check-in: 11:00
Check-out: 14:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 5.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


ADNAN
İlan Sahibi: ADNAN
Üye olduğu tarihi: 13.05.2019
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


8 Misafir Yorumu
4.5/5


Seneye daha uzun kalacağız
4/5
Orkun G.

Bu sene sezonu geçirdik yer kalmamıştı bir dahakine kesinlikle erkenden yer ayırtıp daha uzun kalmak istiyoruz. Teşekkürler


Sanki kendi yazlık evim
5/5
Nermin S.

Wifi her yerde çekiyor çocuklar mutlu oldular ve her odada klima vardı bu da bizim için önemliydi. Bahçesi pırıl pırıl ve bakımlı idi.Bir ayımı geçirdiğim için çok huzurluyum


Lüks ve tertemiz
4/5
Sevgi Ö.

Evin yapısı çok güzel. Tertemiz bakımlı bir bahçesi ile güzel eşyaları var. Teşekkür ederiz


Adil fiyata güzel bir tatil
5/5
Nur K.

Yatak odasından bahçesine kadar her şey çok düzenli. altı kişi kaldık fiyattan memnunuz


Çok sevdik
4/5
Raziye B.

Neşe ve keyif dolu bir ev.. 15 gün kaldım ama sanki iki gün geçti hiçbir şey anlayamadan birri tatil. Seneye nasipse tekrar geleceğiz.


İç ortam dış ortam şahane
4/5
Sırma G.

Evdeki her unsur özenle düşünülmüş. Bir çok evde bulamadığımız konfor ve lüks vardı. Bahçe o kadar güzel ve temiz ki gerçekten çok özeldi.


Bodrumda güvenle kalabilirsiniz
5/5
Ayhan T.

Ailemle güvenle kaldığım bir yer oldu. Gururla anlatıyorum arkadaşlarıma da. Mekan fotoğraflardan daha güzel


Kalite budur
5/5
Şeref K.

Butik villa tarzında bahçesi çok keyifli bir yer. Her şey oldukça iyi yerleştirilmiş. Dayanıklı malzemeler kullanılmış. Böyle evler kolay bulunmuyor, aracı olduklar için tatilde kiralaya teşekkürler


Benzer İlanlar