İlan No
#13656

Açıklama


Bahçe Katı
4 Kişi (en fazla)
45 m2
En az 15 Gece
4 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
45 m
Market
45 m
Deniz/Plaj
45 m

Sigara İçilebilir
Evcil Hayvan Kabul Edilir
Klima
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 45m
Oda Sayısı: 1
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 12:00
Check-out: 14:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 100,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Arzu
İlan Sahibi: Arzu
Üye olduğu tarihi: 07.12.2018
Bulunduğu il: Bursa
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


3 Misafir Yorumu
4.3/5


Genel anlamda güzel
5/5
Tuğçe S.

Ev sahibine ilgilerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz.İsteklerimiz doğrultusunda bize çok yardımcı oldular.Evi de genel anlamada beğendik.Saolun


Fiyat performans başarılı
4/5
Ahmet A.

Evde 4 kişinin ihitiyaç duyulabileceği herşey mevcut.konumu çok güzel denizi ve havuzu çok temiz fiyatına göre iyi bir ev.Tavsiye ederiz.


telefonda bilgi gayet güzel
4/5
Pınar V.

Ev açıklamlarda detaylı anlatılmadığından telefondan iletişime geçtim ve çok açıklayıcı bilgiler sundular.Teşekkürler tatildekirala ekibi


Benzer İlanlar