İlan No
#11275

Açıklama


Ev
6 Kişi (en fazla)
85 m2
En az 3 Gece
2 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
250 m
Market
100 m
Deniz/Plaj
250 m

Sigara İçilebilir
Klima
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Bahçe
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Balkon
Balkon Masası
Corona Virüs Tedbiri Alan Villalar
2021 Fiyatı Güncel İlanlar
Denize Uzaklık: 250m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.000,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
5/5


Fiyatına göre süper bir tatildi
5/5
Harun K.

Otel fiyatlarını görüp tatil planlarımızı iptal ettiğimiz bir anda tesadüfen görüp bir hafta keyifli bir tatil geçirdik. Merdivenler ilk gün bavullarla gözümüzü korkutsa da ev sahibi yerleşmemize çok yardımcı oldu. Kendi yazlığımızdaymış gibi konforlu bir tatil geçirdik.


Benzer İlanlar