İlan No
#16742

Açıklama


Ev
5 Kişi (en fazla)
80 m2
En az 2 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Deniz/Plaj
250 m

Denize Uzaklık: 250m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 2

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilebilir

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


mediha
İlan Sahibi: mediha
Üye olduğu tarihi: 29.05.2018
Bulunduğu il: Ankara
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.8/5


Deniz dibinizde
5/5
Sinan I.

Biz ailecek bu evi tercih ettik. 4 kişi bir aile kaldık, ev gayet yeterliydi. Temiz, kullanışlı ve şık mobilyalı bir ev. Gümüşlük'te konaklamak isteyen ve deniz dibinde olsun isteyenlere kesinlikle tavsiye ederiz.


Sorunsuz
4/5
Emre U.

Her şey istediğimiz gibiydi. Güzel bir hafta geçirdik. Teşekkür ederiz güzel vakit geçirdik.


Ev son derece şık ve manzarası harika
5/5
Kader G.

Site oldukça sakin, gürültüden uzak. Ev son derece şık ve rahat. Eşyalar yeni ve bakımlı.Herkes gibi bizde en çok manzarasına bayıldık. Sahile yakın olması da 2. ensevdiğimiz nokta. Sahile ücretle giriyorsunuz, bir şey yiyip içmeniz lazım.


Görseller tamamen gerçeği yansıtıyor
5/5
Burcu Ö.

Görseller tamamen gerçeği yansıtıyor, inanılmaz güzel bir manzara sizi bekliyor olacak Evde temel ihtiyaçları karşılayacak kadar ekipman var. Fiyat/performans ve manzara değerlendirmesi yaparsak bu paraya değer. Ayrıca Alper her mesaja hızla yanıt veren ve yardımcı olan bir ev sahibi, tavsiye ediyorum!


Manzarası harika
5/5
Görkem Y.

Manzara harika, ev çok konforlu. Resimlerde göründüğü gibi, arabasız gitmeyin derim daha rahat gezebilirsiniz.


Benzer İlanlar