İlan No
#11285

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
80 m2
En az 7 Gece
3 Yatak

Ortalama Günlük Kiralama Ücretleri


Nisan
2266₺
Mayıs
2266₺
Haziran
2266₺

Temmuz
2266₺
Ağustos
2266₺
Eylül
2052₺

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Uydu Yayını
Kapalı Otopark
Tost Makinesi
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Denize Yakın
Deniz Manzaralı
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Ütü & Ütü Masası
Elektrik Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
Saç Kurutma Makinesi
Su Kullanımı Fiyata Dahil Değildir
İnternet
Duşakabin
Buzdolabı
TV
Denize Uzaklık: 50m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 1.500,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Gültekin
İlan Sahibi: Gültekin
Üye olduğu tarihi: 08.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


1 Misafir Yorumu
5/5


Efsaneydi!!
5/5
Ali Ü.
Bu sene bir farklılık yapalım istedik. Her sene otelde bir hafta tatil imkanımız olurdu ama her akşam otel dışına başka yerlere gezmek için çıkardık. Bu sene hem ev konforunu sağlayan, hem akşamları değişik mekanlara yakın olan bu evi tercih ettik. Eşim temizlik konusunu çok sorun etmişken tatildekirala ekibiyle kaldığımız süre boyunca evimizin temizlik sorununu da çözdük.
23.06.2018 tarihinde yazılmış

Benzer İlanlar