İlan No
#13637

Açıklama


Ev
4 Kişi (en fazla)
En az 7 Gece
3 Yatak

Uygunluk

Dolu Günler Boş Günler

Özellikler


Restoran
200 m
Market
100 m
Deniz/Plaj
200 m

Uydu Yayını
Klima
Çocuk Havuzu
Ortak Havuz
Çamaşır Makinesi
Bulaşık Makinesi
Fırın
Su Isıtıcı
Otopark
İnternet
Şezlong
Buzdolabı
TV
Balkon
Derin Dondurucu
Balkon Masası
Denize Uzaklık: 200m
Oda Sayısı: 2
Banyo Sayısı: 1

Kurallar


Bebeklere Uygun (0-2)
Çocuklara Uygun (2-12)
Evcil Hayvanlara Uygun Değil
Etkinlik Düzenlenemez
Sigara İçilemez

Check-in: 16:00
Check-out: 10:00
Kural Tipi: Katı
Hasar Depozitosu: 300,00

İlanverenlerin rezervasyonu iptal ettiği durumlarda ödenen toplam tutarın tamamı Misafire iade edilir. Rezervasyon, check-in saatine 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından iptal edilirse toplam rezervasyon tutarının %60’ı iade edilir ve %40’lık bir kesinti uygulanır. Rezervasyon, toplam rezervasyon tutarının %40’ının tahsil edildiği Kapıda ödeme seçeneğiyle gerçekleştiyse 60 gün kalaya kadar Misafir tarafından yapılan iptal işlemlerinde Misafire herhangi bir iade yapılmasına gerek kalmaz. Rezervasyon, check-in saatine 60 günden az bir süre kaldığında Misafir tarafından iptal edilirse herhangi bir iade yapılmaz ve %100’lük bir kesinti uygulanır. Misafir tarafından iletilen Rezervasyon tarih değişikliği talepleri ilan sahibi tarafından onaylandığı taktirde ücretsiz olarak tatildekirala.com tarafından gerçekleştirilir. İlan sahibi onaylamazsa misafir iptal koşulları doğrultusunda işlem gerçekleştirebilir. TatildeKirala.com, doğabilecek sıkıntıları önlemek ve Misafir veya ilan sahibinin memnuniyetini korumak adına dilediği zamanda tüm tutarı Misafire iade ederek rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir.

İlan Sahibi


Volkan
İlan Sahibi: Volkan
Üye olduğu tarihi: 12.06.2018
Bulunduğu il: Muğla
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.
Her zaman TatildeKirala.com aracılığıyla iletişim kurun. Ödemenizi korumak için TatildeKirala.com dışında asla para transferi yapmayın ya da iletişim kurmayın. Daha fazla bilgi için 0850 241 09 31 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Konumu


5 Misafir Yorumu
4.4/5


Modern bi daire
4/5
Burcu G.

Denize yakın temiz modern bi daire.


Kuşkusuz öneririm
5/5
Gülşah D.

Bodrum ateş pahası bi yer gitmek istiyoruz fakat fiyatlar el vermiyor.Biraz araştırma yapalım dedik ve bu evi bulduk konumu temizliği ev konforuyla güzel.Hiç kuşkusuz öneririm.


Ev manzaralı değil
5/5
Aslan A.

Ev manzaralı değildiği ama zaten ilanda yazıyormuş biz dikkat etmemişiz.Onun dışındada gayet temiz modern konforlu bir daireydi.Ev sahibleri çok tatlı insanlardı.Teşekkürler tatilde kirala


Havuz temizliği
4/5
Defne t.

Daha çok denizciyiz ama 2 çocuğumuzda havuzu çok seviyor bu yüzden hijyene önem veriyoruz.havuzun temizliği günlük yapılıyordu ve çok temzidi.


Keyifli tatil
4/5
Mehmet T.

Evde eşyalar çok modern ve temizdi.Daire güzel bir konumdaydı.keyifli bir tatildi.Teşekkürler.


Benzer İlanlar